Zábřeh

Dětské sportovní hřiště pro děti ve věku 2-8 let

Informace o projektu

Anotace projektu

Dětské hřiště pro nejmenší s herní sestavou, houpačkami, pískovištěm, kolotočem, pružinovými houpadly, malým lanovým parkem a pružinovou lavicí. Oplocení nízkým plotem. Využití celoroční.

Jak využijí projekt obyvatelé?

Konečně by zdejší menší děti měly hřiště pro své vyžití! Hřiště by bylo otevřeno celoročně. Oploceno nízkým plotem - ochrana před venčícími se psy. Je to místo, kde projde velké množství osob, což přispívá k bezpečnosti místa a zároveň snad to dává malou šanci vandalům. Hřiště by nemělo zasáhnout do vyšlapaného chodníčku uprostřed louky.

Popis projektu

V okolí chybí dětské hřiště pro uvedenou věkovou kategorii. Navrhuji proto postavit hřiště na travnaté louce v blízkosti FC Ostrava-Jih. Je zde opravdu hodně dětí, kterým uděláme radost. V blízkém okolí navrhovaného hřiště je hned několik aktivit, které navštěvují děti a jejich rodiče. Dětské hřiště pro nejmenší (2-8 let) zde proto bude mít určitě velké vyvužití: navštěvovat jej budou děti z rodinného centra BabyFit - děti mohou cvičit venku, sourozenci malých fotbalistů, kteří trénují na hřišti FC Ostrava-Jih, děti diváků fotbalových utkání, sourozenci zpěváčků z Dětského sborového studia Ostrava-Jih, děti z blízkých domů a rodiče s dětmi jdoucí ve směru tramvajová zastávka Kotva - nám. SNP.