Informace o projektu

Festival se konal na konci května 2022 na Náměstí Ostrava-Jih. Vstoupilo na něm celkem 14 kapel a interpretů z našeho městského obvodu. Podle reakcí přítomných měl mezi posluchači velký úspěch.
Všechny fotografie z akce najdete na našem facebooku - https://www.facebook.com/media...

Z vystupujících pak zájemci hlasováním vybírali tři kapely, které vystoupily na Slavnostech Jihu. Byli jimi My Project, Niké Vopalecká a Mentallica.

Anotace projektu

Dvoudenní festival umožní představit veřejnosti nečekaně pestrou skladbu místních hudebních uskupení napříč žánry. Akce umožní seznámit se s řadou talentovaných lidí z Jihu na domácí scéně a podpořit jejich hudební tvůrčí činnost.

Jak využijí projekt obyvatelé?

Akce umožní seznámit se s řadou talentovaných lidí z Jihu na domácí scéně a podpořit jejich hudební, tvůrčí činnost. Má ambice bavit, přinést pohodu i zážitek pro návštěvníky akce a současně inspirovat ostatní dělat, co vás baví a nebát se jít za svými sny. 

Popis projektu

Dvoudenní festival umožní představit veřejnosti nečekaně pestrou skladbu místních hudebních uskupení napříč žánry. Ostrava-Jih se může pochlubit řadou známých, méně známých i doposud neznámých hudebních uskupení, ve kterých působí obyvatelé našeho obvodu.

Pro akci by bylo zajištěno odpovídající podium včetně profesionálního ozvučení, moderátor, posezení a taneční prostor pro návštěvníky, možnost občerstvení.